YAĞ ALMA TANKI

SAYFA DÜZENLENMEKTE

YAĞ ALMA TANKI

  • hdpe – pe – polietilen Yağ Alma Tankı
  • PP – polipropilen Yağ Alma Tankı
  • Paslanmaz Yağ Alma Tankı
  • Polyester (ctp) Yağ Alma Tankı

 

Galtes ;

Metal kaplama tesisleri ; yüzey işlem ekipmanları sınıfı kimyasal tankların sıralamasında turnike girişinde ilk yüzey işlemi gören yağ alma işlemini yerine getiren  pp, polipropilen yağ alma tankı ; hdpe, pe, polietilen yağ alma tankı ; paslanmaz yağ alma tankı ile ctp polyester yağ alma tanklarını kapasite olarak gözlemlendiğinde ucu açık hacimlerde ; yağ alma tankı dizayn imalat ve servise alma işlemlerini özveri ile yerine getirmekte 7/24 servis ağı ile yaşamsal içeriğini gururla ifa etmektedir.

Firmamız ; yağ alma tankı , kaplama prosesi gereksinimi olarak kimyasal ısı sıcaklığı için ısıtma soğutma serpantin imalatını bu tanklar için istenen ısı değerlerini tasarlayarak , imalat işlemlerini gerçekleştirmekte , ürünü kolay taşınabilir , sökülebilir ve servis hizmeti verilebilir tarzda kullanıma arz eder.

Isıtma soğutma serpantin sistemlerimizin bağlantı ekipmanı sistem ana dağıtıcı  ısıtma soğutma kollektörü kullanım amacına uygun olarak tasarlanarak sisteme akuple edilir.

Galtes ; bu ürün yelpaze tasarım ve imalatın da her daim arge çalışmaları ile yenilikçi olmayı ana koşullarından biri olarak ön görmektedir.