Metal Kaplama Sektöründe,
Tecrübeli ve İnovatif Çözüm Ortağınız

BİZ KİMİZ?

Misyonumuz:

Misyonumuz, güçlenmiş ve global ölçekte geçerli uzmanlığa ulaşmış çalışanları barındıran bir ekip olarak, güçlü, etkin ve verimli metal kaplama ve proje yönetim hizmetleri sunmak

Vizyonumuz:

Metal kaplama sektöründe; Yurt içi ve global ölçekte hizmet vererek teknolojik ve insansal yapısıyla sektöründe lider bir kuruluş olmak ,dürüst, ilkeli ve kesintisiz hizmetle , fiyatı, ürün kalitesi, hızı, teknolojisi ve teknik özellikleri bakımından tercih edilen firma olmak.

Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan GALTES, metal kaplamada yeni eğilileri öngörerek hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor.

Firmamız, 2003 yılından itibaren metal kaplama sektörünün ihtiyaç duyduğu tesis ve ekipmanların imalatını gerçekleştirmektedir. Tamamını n ithalatını kendisinin gerçekleştirdiği Alman menşeili Termoplastik malzeme kullanarak yapılan imalatlarımız, İstanbul’da mülkiyeti kendisine ait olan tesisimizde gerçekleşmektedir.  Hedeflenen kapasiteye bağlı olarak, tesis verimini ve uzun ömürlülüğü baz alarak ‘taahhüt ettiği zaman diliminde’ teslimat ilkelerine titizlikle yaklaşarak yaptığımız  imalatlarımız başlıcaları,

 • Tam otomatik – manuel kurulum metal kaplama tesisleri proje ve kurulumu
 • Pe – Pp – Pvc – Pvdf asit tankları / Kaplama banyosu
 • Çelik konstrüksiyon İmalatı
 • Kaplama Tamburu ve Kaplama Dolabı İmalatı
 • Gaz yıkama Kulesi ( Scrubber ) İmalatı
 • Polipropilen – Polietilen – Pvc Havalandırma Kanalı Tasarım ve İmalatı
 • Polipropilen Salyangoz Fan İmalatı
  * Isıtıcı – Soğutucu Serpantin Kapasite hesabı ve  İmalatı
  * Pp / Pvc Filtre İmalatı
 • Projeye dayalı özel imalatlar
 • Kaplama tesisi bakım – onarım ve revizyonu

Firmamız, kurulduğu tarihten itibaren özellikle sıcak daldırma galvaniz sektörüne büyük hizmetler sağlamış, ön işlem prosesleriyle verdiği desteğin sonrasında kendisini sürekli geliştirerek yurtiçi ve yurtdışında anahtar teslimi birçok başarılı projelere imzasını atmıştır.

Kendisini sürekli geliştirerek, imalat kalitesini ve tesis ömrünü arttırmak adına makine parkuruna titizlikle yaklaşmış , son teknoloji makine ve ekipmanlarla tesisini zenginleştirmiş ve sektörün ihtiyaçlarına sunmuştur.

Kaplama Prosesinde Optimum Çözüm Ortağı