ISITMA SOĞUTMA SERPANTİN İMALATI
  • Serbest dolaşım radyatör
  • Plaket radyatör dolaşım
GALTES

Serpantin ısıtma soğutma sistemi ; Kimyasal tankların istenen ısı ortamında sürekliliğini muhafaza etmesini amaçlayan sıcak su dolaşımlı demonte kaset tip ısıtma soğutma serpantin sistemlerini imal ederken ; Kaplama Tankının , kimyasal yapısı ile hacminden hareketle istenen ısı için gerekli kcal’riyi hesap ederek kaset için ihtiyaç duyulan alanı belirler. Serpantin Kaset Radyatör sargı metrajını doğrulayarak  ısıtma soğutma radyatör serpantin sistemi projelendirir.imal eder . Isıtma sisteminin dağıtımı için ısı dağıtım hattını da projelendirerek servise sunar.

Kaset Tip serpantin Sistemimiz ; ana gövde – sargı sistemi – dağıtıcı kollektör sistem – ısı kontrol termokuplundan oluşur.

Radyatör Kaset sistemi serbest dolaşım ve plaket dolaşım olmak üzere 2 tiptir.

Sistem tamamen demonte olup ; sadece arızalı plaketin değiştirilerek sistemde optimum verimlilik sağlanarak  120 dereceye kadar ısıya mukavemmet gösterir.

Galtes metal kaplama ısıtma soğutma serpantini imalatını ; ana sistem , yedek parça , ısı mukavemet , kolay demonte servis ve uzun kullanım ömrü ile optimum sistemleri devreye alır.

Firmamız her daim imalatını gerçekleştirdiği ürünlerin arkasında durmayı ana ilke olarak ön safta belirlemiştir.