GALTES

Tamamını kendisinin Almanya ‘dan ithal ettiği Termoplastik pvdf levhalarla ; pvdf asit tankı , pvdf kaplama banyosu imalatını ; Kaplama prosesi kimyasal bileşenleri , çalışma sıcaklığına ve kaplama yapılacak azami malzemenin boyutlarından hareketle , yapı inşaa normuna bağlı olarak projelendirir , imalatını kendi bünyesinde gerçekleşirerek , müşteri kullanım sahasında fiziki teslimatını yaparak (pvdf asit tankı) servise alır. 7/24 servis desteği sunar.

Pvdf  asit tanklarımız kullanım amacına bağlı olarak prizmatik ve silindirik ve uzun ömürlü kullanımlı olarak dizayn edilerek projelendirilir.

pvdf tank imalatında ; çelik aksam gaz altı kaynak tekniği ile , çelik yüzey temizliği  kumlama (shopprime)  uygulaması ile ,yüzey koruma yüksek ısı dayanımlı asidik bazlı ürünle ve/veya  istenirse ekstra olarak çelik aksamın dış yüzeyi pvdf 3-4 mm ince malzeme ile kaplanarak koruma sağlanır.

Çelik detayı istenen kullanım ömrüne bağlı olarak değişkenlik arz eder.

Pvdf asit tankı termoplastik levhalar ; firmamız tarafından yurt dışında ithal edildiğinden özel ölçü pvdf levha seçeneklerimizle asit tankı yüzey alanını en az kaynakla geçmek temel prensibimizdir.

Pvdf levhaların kullanımını , köşe büküm , alın kaynak , extruder (ekstrüzyon) kaynaklama yöntemi ile uygulamaya tabi tutmaktayız.

Galtes ; imalatını gerçekleştirdiği pvdf asit tanklarına müşterinin isteği doğrultusunda ve kendi değerlendirmelerine paralel olarak uzun yıllara sirayet eden GARANTİLER vererek , ürünün klasmanını müşterisine denklere eder.