SAYFAMIZ DÜZENLENMEKTEDİR

 

GALTES

Tamamını kendisinin Almanya ‘dan ithal ettiği Termoplastik pvc levhalarla ; pvc asit tankı , pvc kaplama banyosu imalatını ; Kaplama prosesi kimyasal bileşenleri , çalışma sıcaklığına ve kaplama yapılacak azami malzemenin boyutlarından hareketle , yapı inşaa normuna bağlı olarak projelendirir , imalatını kendi bünyesinde gerçekleşirerek , müşteri kullanım sahasında fiziki teslimatını yaparak (pvc asit tankı) servise alır. 7/24 servis desteği sunar.

Pvc  asit tanklarımız kullanım amacına bağlı olarak prizmatik ve silindirik ve uzun ömürlü kullanımlı olarak dizayn edilerek projelendirilir.

Pvc tank imalatında ; çelik aksam gaz altı kaynak tekniği ile , çelik yüzey temizliği  kumlama (shopprime)  uygulaması ile ,yüzey koruma yüksek ısı dayanımlı asidik bazlı ürünle ve/veya  istenirse ekstra olarak çelik aksamın dış yüzeyi pvc 3-4 mm ince malzeme ile kaplanarak koruma sağlanır.

Çelik detayı istenen kullanım ömrüne bağlı olarak değişkenlik arz eder.

Pvc asit tankı termoplastik levhalar ; firmamız tarafından yurt dışında ithal edildiğinden özel ölçü pvc levha seçeneklerimizle asit tankı yüzey alanını en az kaynakla geçmek temel prensibimizdir.

Pvc levhaların kullanımını , köşe büküm , alın kaynak , extruder (ekstrüzyon) kaynaklama yöntemi ile uygulamaya tabi tutmaktayız.

Galtes ; imalatını gerçekleştirdiği pvc asit tanklarına müşterinin isteği doğrultusunda ve kendi değerlendirmelerine paralel olarak uzun yıllara sirayet eden GARANTİLER vererek , ürünün klasmanını müşterisine denklere eder.