SAYFA DÜZENLENMEKTE

Nikel Asit Tankı

Galtes ;

Metal kaplama tesisleri ; yüzey işlem askılama nikel asit tankı ile tamburlu sistem yüzey işlem prosesleri ihtiyacı nikel asit tankı ve/veya tanklarını yurt dışından kendi ithali olan termoplastik levhalarla ; proses verileri çerçevesinde projelendirerek imal eder.

Asit tankı ; metal aksam kumlama (shopprime) işleminden sonra yüksek düzeyde asidik yüzey koruma işlemine tabi tutulur , metal bileşimlerde gaz altı kaynak uygulaması ile süreç tamamlanırken , termoplastik malzemeler imalat sırasında ; dikey köşelerde bükme işlemi yapılırken , plaka birleşimleri alın kaynak işlemine tabi tutulmakta , nikel asit tankının iç giydirme işleminin diğer süreçleri ise ekstruder kaynaklama ile gerçekleştirilir.

Nikel asit tanklarının metal dış yüzeyleri de yüksek asidik boyama işleminden sonra ayrıca termoplastik malzeme ile muhafaza altına alınabilmektedir.

Nikel asit tanklarında ;hareketli ve hareketsiz bara sistemi uygulaması firmamız tarafından inşaa edilmektedir.

Niket asit tankı ; mühendislik hesaplamaları , nikel tankı ısıtma sistemi , nikel tankı soğutma sistemi için elektrikli ısıtıcılar ile soğutma sistemini tasarlar. Nikel asit tankı ısı aralığını dengeler çözüm üretir.

Galtes ; nikel asit tankları için 5 yıl garanti süresi ile 7/24 teknik servis hizmeti ile müşterisinin imalat seyrini dengeler bir polita izler.